Race Standings - Boys February 11 4

Rank Bib Racer Team Heat 1 Heat 2 Combined
1 3 Mick Wehrle Hand (Boys-S) 24.4 22.32 46.72
2 15 Jackson Malary Hand (Boys-S) 24.44 22.56 47
3 9 David Ginsburg Hand (Boys-S) 24.81 22.6 47.41
4 6 Brady Lalonde Independent team (Boys-S) 25.05 22.91 47.96
5 20 Jack Barrett Hand (Boys-S) 24.83 23.31 48.14
6 2 Cameron Sullivan Guilford (Boys-S) 25.58 23.98 49.56
7 22 Jack Gustavson Barlow (Boys-S) 25.99 24.3 50.29
8 29 Brendan Walsh Hand (Boys-S) 26.64 23.89 50.53
9 12 Anthony  Matusik Independent team (Boys-S) 26.42 24.41 50.83
10 23 Erik Brody Independent team (Boys-S) 26.64 24.68 51.32
11 17 Thomas D'Amaro Barlow (Boys-S) 26.36 24.96 51.32
12 33 Hayden Pavlovic Hand (Boys-S) 26.58 24.93 51.51
13 25 Wyatt Marcous Hand (Boys-S) 26.94 25.22 52.16
14 8 Ethan Sullivan Guilford (Boys-S) 27.43 26.06 53.49
15 5 Filip Drabczynski Barlow (Boys-S) 27.57 26.14 53.71
16 18 Jack Backlaski Independent team (Boys-S) 27.44 26.43 53.87
17 14 Andrew Shosho Guilford (Boys-S) 28.53 26.15 54.68
18 31 Max Monson Barlow (Boys-S) 28.52 26.22 54.74
19 45 Shaun Henneberry Hand (Boys-S) 28.63 26.23 54.86
20 41 John Van Ostenbridge Hand (Boys-S) 28.66 26.82 55.48
21 49 William Bazenas Hand (Boys-S) 28.66 26.88 55.54
22 4 Eliot Hynes Brunswick/Greenwich Academy (Boys-S) 29.18 26.37 55.55
23 52 Shane Smith Hand (Boys-S) 28.76 27.24 56
24 39 Adam Goodacre Barlow (Boys-S) 29.59 27.27 56.86
25 60 Max Singewald Hand (Boys-S) 29.51 27.4 56.91
26 55 Bryce Malary Hand (Boys-S) 30.79 27.88 58.67
27 35 Milo Goldstein Barlow (Boys-S) 29.72 29.03 58.75
28 58 Max Mueller Hand (Boys-S) 31.02 28.55 59.57
29 27 Matthew Hartmann Barlow (Boys-S) 27.28 32.91 60.19
30 56 Jack Schroeder Hand (Boys-S) 31.4 29.26 60.66
31 57 Cyrus Faruqi Hand (Boys-S) 32 29.4 61.4
32 59 Max Sinofsky Hand (Boys-S) 33.13 30.38 63.51
33 47 Noah Wizda Barlow (Boys-S) 33.5 31.46 64.96
34 43 Jackson Bennett Barlow (Boys-S) 34.53 31.76 66.29
35 1 Colin Worthington NW Reg (Boys-S) DNS DNS 0
36 16 Brady Waldron Brunswick/Greenwich Academy (Boys-S) DNS DNS 0
37 13 Ben Martin Farmington (Boys-S) DNS DNS 0
38 11 Reed Cooper Barlow (Boys-S) DSQ DNS 0
39 46 Matteo Santulin Brunswick/Greenwich Academy (Boys-S) DNS DNS 0
40 42 William Kallman Brunswick/Greenwich Academy (Boys-S) DNS DNS 0
41 38 Leyton Borcherding Brunswick/Greenwich Academy (Boys-S) DNS DNS 0
42 34 Will Michaels Brunswick/Greenwich Academy (Boys-S) DNS DNS 0
43 30 Lucas Pombo Brunswick/Greenwich Academy (Boys-S) DNS DNS 0
44 26 Rafe Sconzo Brunswick/Greenwich Academy (Boys-S) DNS DNS 0
45 53 Ian Lent Barlow (Boys-S) DNS DNS 0
46 21 Evan Daigle Brunswick/Greenwich Academy (Boys-S) DNS DNS 0
47 10 Cameron Shipman Brunswick/Greenwich Academy (Boys-S) DNS DNS 0
48 7 Cullen Laberge Farmington (Boys-S) 25.92 DNF 0
49 19 Jacob Crowley Guilford (Boys-S) dsq 37.2 0
50 50 Christian Jhilal Barlow (Boys-S) 39.11 DSQ 0